PIERSI.eu - Powiększanie Piersi Powiększenie piersi wszystko o operacjach plastycznych powiększanie piersi piersi chirurgia plastyczna piersi operacja piersi
Powiększanie piersi
Witamy

Operacja powiekszania piersi jest najczęściej wykonywanym przez chirurgów plastycznych zabiegiem zarówno w Polsce jak i na świecie. Wzbudza on niewątpliwie największe zainteresowanie wśród kobiet, chcących zmienić coś w swoim wyglądzie i szukających pomocy u chirurgów.

Co sprawia, że tyle pań decyduje się na zmianę wyglądu swoich piersi? Jakie efekty można uzuskać? Jakie są zagrożenia i wymagania do zabiegu powiększania piersi? Jakie są metody powiększania piersi i jaką z nich najlepiej wybrać? Ile kosztuje operacja powiększania piersi?

Na te i na wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w portalu www.PIERSI.eu - witrynie w całości poświęconej aspektom związanym z powiększaniem piersi.

Strona ma na celu przedstawić najważniejsze fakty dotyczące powiększania piersi takie jak aktualne ceny zabiegów, metody powiększania piersi czy zagrożenia jakie wiążą się z operacjami piersi.

Serdecznie zapraszamy do lektury.
Zespół PIERSI.eu

Powiększanie piersi

Rodzaje implantów piersi

2010-11-06

Wybór idealnie dopasowanych i dobrze wykonanych implantów piersiowych to jeden z głównych czynników późniejszego zadowolenia z operacji powiększania piersi. W tym artykule postaramy się opisać rodzaje takich implantów oraz wyszczególnić ich wady i zalety.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

BioDynamic ™ system komputerowego doboru implantów piersiowych

2008-11-28

BioDynamic ™ Implant Selection

Wybór odpowiednich implantów piersiowych nie jest łatwym zadaniem. Każda kobieta marzy o pięknym biuście, dla każdej z Pań oznacza to jednak co innego. Aby zabieg powiększenia piersi zakończył się powodzeniem i przyniósł zarówno pacjentce jak i chirurgowi satysfakcję, implanty muszą zostać dopasowane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentki.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

Macrolane - nowa metoda powiększania piersi

2008-11-13

Macrolane to nowa metoda powiększenia piersi polegająca na wstrzyknięciu preparatu kwasu hialuronowego w celu zwiększenia objętości, poprawy konturu oraz jędrności piersi. Substancja ta znajduje również zastosowanie przy zabiegach takich jak powiększanie lub ujędrnianie pośladków, czy kształtowania klatki piersiowej u mężczyzn.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi - Wybór nacięcia

2008-11-11

Przed zabiegiem powiększania piersi należy z lekarzem dokładnie omówić metodę operacji, czyli ustalić miejsce w którym lekarz wykona nacięcie. Do wyboru mamy trzy podstawowe sposoby:
- nacięcie wokół brodawki,
- nacięcie wzdłuż fałdu piersiowego,
- nacięcie pod pachą.
Podczas konsultacji lekarz powinien przedstawić każdy ze sposobów i pomóc wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

Nowa galeria zdjęć

2008-11-07

Na stronie pojawiła się nowa, obszerna galeria zdjeć przedstawiająca wyniki zabiegów powiększania piersi. Wszystkie zdjęcia zostały udostępnionych przez dr Jacka Jarlińskiego z firmy AESTETICA i pokazują jego dokonania w zakresie chirurgii plastycznej piersi.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Powiększanie piersi


| Strona główna | Kontakt | Katalogi |

© Copyright 2011 PIERSI.eu & AESTETICA Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński Created by Jakub Jarliński