Powiększanie Piersi spis artykułów o powiększaniu piersi PIERSI.eu Powiększenie piersi wszystko o operacjach plastycznych piersi chirurgia plastyczna piersi operacja piersi
Powiększanie piersi
Rodzaje implantów piersi

2010-11-06

Wybór idealnie dopasowanych i dobrze wykonanych implantów piersiowych to jeden z głównych czynników późniejszego zadowolenia z operacji powiększania piersi. W tym artykule postaramy się opisać rodzaje takich implantów oraz wyszczególnić ich wady i zalety.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

BioDynamic ™ system komputerowego doboru implantów piersiowych

2008-11-28

BioDynamic ™ Implant Selection

Wybór odpowiednich implantów piersiowych nie jest łatwym zadaniem. Każda kobieta marzy o pięknym biuście, dla każdej z Pań oznacza to jednak co innego. Aby zabieg powiększenia piersi zakończył się powodzeniem i przyniósł zarówno pacjentce jak i chirurgowi satysfakcję, implanty muszą zostać dopasowane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentki.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

Macrolane - nowa metoda powiększania piersi

2008-11-13

Macrolane to nowa metoda powiększenia piersi polegająca na wstrzyknięciu preparatu kwasu hialuronowego w celu zwiększenia objętości, poprawy konturu oraz jędrności piersi. Substancja ta znajduje również zastosowanie przy zabiegach takich jak powiększanie lub ujędrnianie pośladków, czy kształtowania klatki piersiowej u mężczyzn.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi - Wybór nacięcia

2008-11-11

Przed zabiegiem powiększania piersi należy z lekarzem dokładnie omówić metodę operacji, czyli ustalić miejsce w którym lekarz wykona nacięcie. Do wyboru mamy trzy podstawowe sposoby:
- nacięcie wokół brodawki,
- nacięcie wzdłuż fałdu piersiowego,
- nacięcie pod pachą.
Podczas konsultacji lekarz powinien przedstawić każdy ze sposobów i pomóc wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

pokaż cały artykuł

Powiększanie piersi

Nowa galeria zdjęć

2008-11-07

Na stronie pojawiła się nowa, obszerna galeria zdjeć przedstawiająca wyniki zabiegów powiększania piersi. Wszystkie zdjęcia zostały udostępnionych przez dr Jacka Jarlińskiego z firmy AESTETICA i pokazują jego dokonania w zakresie chirurgii plastycznej piersi.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Powiększanie piersi


| Strona główna | Kontakt | Katalogi |

© Copyright 2011 PIERSI.eu & AESTETICA Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński Created by Jakub Jarliński